Kilo Vermek İsteyenler! Sabahları Bir Bardak İçin ve Etkiyi Görün!

CANAN KARATAY’DAN LİMONLU SU ÖNERİSİ

Canan Karatay yaptığı açıklamalarda limonlu su ile ilgili önerilerde bulundu. Nitekim limonlu su tüketiminin bağırsakların aktif çalışmasına yardımcı olduğunu aktaran Canan Karatay, sindirimi kolaylaştırdığına da değindi. Ayrıca düzenli bir şekilde tüketildiğinde, yağ yakmaya yardımcı olabildiğini belirtti.

Canan Karatay’ın da tavsiye ettiği limonlu su, sabahları aç karnına tüketildiğinde kilo vermeye yardımcı olabiliyor. Ayrıca kilo vermek için birikmiş ödemlerin idrar yolu ile atılması konusunda da faydalı olabiliyor.

Canan Karatay, limonlu suyun metabolizmayı hızlandırdığına ve fazlalık olan yağlardan kurtulmaya yardımcı olduğuna değindi. Ayrıca Canan Karatay, söz konusu içeceğin sağlık açısından da bazı yararlar sağladığını aktardı.

FAYDALARI

Canan Karatay’ın da önerdiği limonlu su, pek çok farklı fayda sağlayabiliyor. Nitekim söz konusu içeceğin sağladığı faydalardan bazıları şu şekilde;

  • Sindirim sistemine yararlı olabiliyor.
  • Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde faydalı olabiliyor.
  • İdrar yolları enfeksiyonlarına iyi gelebiliyor.
  • Toksinlerin atılmasında yardımcı olabiliyor.

Limonlu sudaki faydalardan yararlanılabilmesi için bir noktaya da dikkat edilmesi tavsiye ediliyor. Nitekim sabahları bir bardak aç karnına tüketilmesi öneriliyor.

Not: Alerji etkisi oluşabilecek kişilerin veya farklı bir sağlık problemi oluşma ihtimali bulunan kişilerin uzman bir doktora danışarak tüketmeleri gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x