Bebeğini Kucağına Almak İçin Gün Sayan Eda Ece, Can Dostu Pluto’yu Kaybetti

Geçtiğimiz aylarda Buğrahan Tuncer’le evlenen ve şimdilerde de bebeğini kucağına almak için gün sayan Eda Ece, köpeği Pluto’yu kaybetti. Ünlü oyuncunun vedası, sevenlerini duygulandırdı.

Duru güzelliği, başarılı oyunculuğu ve samimiyetiyle çok sevilen ünlülerden biri Eda Ece.

Yasak Elma’daki “Yıldız” rolüyle de hepimizin gönlünde başka bir yer etti kendisi. Birçok insan Eda Ece çok yakın tanıdığıymışçasına kalpten bağlı kendisine!

Mutlaka hatırlarsanız, -ünlüler skalasında yılın düğünüydü çünkü- Eda Ece, Nisan ayında Buğrahan Tuncer’le evlenmişti.

Kısa bir süre önce de bebek beklediklerini öğrenmiştik!

Şimdilerde bebeğini kucağına almak için gün sayan Eda Ece, geçtiğimiz saatlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygulandırdı.

Hayvanseverliğiyle tanıdığımız, birden çok kedi ve köpeğin annesi olan Eda Ece, 10 yaşındaki köpeği Pluto’yu kaybettiğini duyurdu.

Eda Ece, can dostu Pluto’ya, “Hoşçakal Pluto’m… en sadık arkadaşım, olgun ruhlu, kendi küçük yüreği büyük yoldaşım, beni hiç bırakmayan, ilk çocuğum. Öyle çok anımız varki seninle, beraber büyüdük.. Annen seni çok özleyecek. Bütün aile çok üzgünüz. Daha fazla yazamayacağım, resimlerine de zor bakıyorum. Bu güzel 10 yıl için binlerce kez teşekkür ederim sana. Pluto 12.12.2013-18.10.2023 ♾️?” sözleriyle veda etti.

Profil fotoğrafını da dünya tatlısı Pluto’nun ilk fotoğrafıyla değiştirdi. ❤️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x